U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Bekijk allecategorieën
De TENA Flex Super wordt gezien als een zeer gebruiksvriendelijk incontinentieverband. Dit komt door voornamelijk door de heupband. De flexibele heupband zorgt ervoor dat het incontinentieverband makkelijk te vervangen is. De TENA Flex Super is geschikt voor zowel mensen die nog mobiel zijn als mensen die (bijna) alleen maar liggen.
De TENA Flex Super biedt bescherming bij zwaarder urine verlies en komt in de maten Small, Medium, Large en Extra Large. Lees hieronder hoe u erachter komt voor welke maat u het beste kunt gaan.
Normale prijs: 27,95
Vanaf 19,50
Normale prijs: 29,-
Vanaf 23,50
Normale prijs: 33,95
Vanaf 28,50
Normale prijs: 44,95
Vanaf 39,49
TENA Flex Super komt in de maten Small, Medium, Large en Extra Large. Om te beslissen welke maat het beste bij u past, moet u kijken naar uw heupomvang.
Bent u toch op zoek naar een Flex variant met een hogere absorptiecapaciteit? Dan is de TENA Flex Maxi of TENA Flex Ultima wellicht iets voor u. Voor een TENA Flex met lagere absoprtieniveau's kunt eens kijken naar de TENA Flex Normal en Flex Plus.
Wat vinden onze klanten?
Wat besteld is rap geleverd .
André TimmermansTop na snelle reactie op 1 ste recensie
AstridUitgebreide collectie van uitstekende hulpmiddelen
JessicaUitstekende en snelle service
JelleHulpmiddel wereld.nl "eerlijk en betrouwbaar"
HarrieFantastisch!
CarlaPrima informatieve website: razendsnelle levering
Franssnel geleverd en vriendelijk personeel
huiteSnelle levering van een perfect product!
MarianneNeem contact op met
onze Klantenservice
Telefonisch bestellen?
30 experts zitten voor u klaar.
Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief
Naar boven