U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Bekijk allecategorieën
Puzzels voor ouderen zijn puzzels speciaal ontworpen voor senioren en slechtzienden met een goede leesbaarheid. Dit houdt in dat ze puzzels extra grote letters en cijfers bevatten. Ook zijn de puzzels op een A4 formaat gedrukt en is het contrast tussen de achtergrond (wit) en de letters en cijfers (zwart) groot wat de leesbaarheid ook ten goede komt.
We bieden verschillende soorten puzzels aan, zoals de populaire puzzels Sudoku, Doorloper en Kruiswoordpuzzel. Bestel snel en verveel u geen moment meer!
Bent u op zoek naar spelletjes geschikt voor meerdere personen? Neem dan eens een kijkje bij onze houten spellen en speelkaarten, ook speciaal voor ouderen.
Wat vinden onze klanten?
Goede maskers
JacqzorgEerste keer order geplaatst maar zo te zien betrouwbaar bedrijf dank je wel
ElaSnel bezorgd, goed verpakt.
LevaDe eerste levering ging mis door een fout van PostNL. Daarna is het keurig opgelost en de rollator was er binnen 1 dag. Keurig geholpen
Wilwordt neutraal en goed verpakt. keurig bezorgd.
Correcte en snelle levering. Goeie prijs . Heel tevreden .
Het zijn hele stevige en goed bruikbare hulpmiddelen bedankt voor de goed servise
A. MaatSnelle levering.
FredAlles is volgens de verwachtingen.
WillyNeem contact op met
onze Klantenservice
Telefonisch bestellen?
30 experts zitten voor u klaar.
Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief
Naar boven